Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Abdurrrahman Önül Fan

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
AbDuRRaHMaN ÖnüL FaN SiTeSi Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Paz Ara. 28, 2008 10:03 pm
Cuma Ara. 12, 2008 1:41 pm
Cuma Ara. 12, 2008 1:37 pm
Cuma Ara. 12, 2008 1:27 pm
Cuma Ara. 12, 2008 1:25 pm
[star] soru
Cuma Ara. 12, 2008 1:11 pm
Salı Ara. 09, 2008 5:18 pm
Salı Ara. 09, 2008 5:17 pm
Ptsi Ara. 08, 2008 4:47 pm
Ptsi Ara. 08, 2008 4:33 pm
En iyi yollayıcılar
elif_önül (938)
kISA bir tanıtım Vote_lcapkISA bir tanıtım Voting_barkISA bir tanıtım Vote_rcap 
abdurrahmanonul58 (141)
sıddıkı-ekber (71)
onulfan (63)
peri (48)
cennetgülü (18)
nurten (12)
aliş2324 (10)
dilara kurtuluş (7)
umit dogan (7)

kISA bir tanıtım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
elif_önül
Admin
Admin
1 2
elif_önül
3 4

kISA bir tanıtım Vide
MesajKonu: kISA bir tanıtım kISA bir tanıtım Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 2:31 pm

abdurrahman önül 1990 yılında Yalvar Allaha albümü ile ilahi piyasasına girdi ses tonu ve mütevazı kişiliğinden dolayı yılların geçmesiyle albümlerinin devamını getirdi ve kısa sürede zikirli ilahinin kuruculuğuğunu yaptı . Bundan dolayı Abdurrahman Önül ilahileri her yerde çalınıyor dinleniyordu Çıkartmış olduğu albümler günümüzün en meşhur sanatçılarını geçiyor ve ödüller alıyordu.

bu albümler

özler dururum
döne döne
zahid sultanım

ve artık bu işi daha da genel olarak yapmak gerektiğinden dolayı tarzında hafif değişilik yaparak müzikli ilahilerde albümlerinde söylemeye başladı ve yeni albümlerini bu tarzda yapmaya başladı

kerbela
kırmızı güller vb

abdurrahman önül yaklaşık olarak 55 ulusal albüme imza atmış ayrıca yerel olarak albümlerinin yanı sıra firma tarafından piyasaya sürülmemiş albümleri vardır
diğer ilahi sanatçıları yılda 1 albüm yapraken abdurrahman önül yılda 3,4 albüm yapma cesaretini gösteriyor buda onun albümlerinin ne kadar piyasada tutulduğunu gösteriyorr....
https://onulfan.yetkin-forum.com
aliş2324
Üye
Üye
1 2
aliş2324
3 4

kISA bir tanıtım Vide
MesajKonu: Geri: kISA bir tanıtım kISA bir tanıtım Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 1:08 pm

gerçekten büyük cesaret senede 3-4 albüm
abdurrahmanonul58
Süper Mod
Süper Mod
1 2
abdurrahmanonul58
3 4

kISA bir tanıtım Vide
MesajKonu: Geri: kISA bir tanıtım kISA bir tanıtım Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 2:48 pm

adam ilahinin bir numarası normal
durgun_58
Üye
Üye
1 2
durgun_58
3 4

kISA bir tanıtım Vide
MesajKonu: Geri: kISA bir tanıtım kISA bir tanıtım Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 8:38 pm

süper bi sesi var abimin
cennetgülü
Üye
Üye
1 2
cennetgülü
3 4

kISA bir tanıtım Vide
MesajKonu: Geri: kISA bir tanıtım kISA bir tanıtım Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 2:17 am

Allah herkesin yolunu açık etsin ama bizim önül abimiz bir başkadır gönlümüz ondan yanadır tüm hayır dualarımız onunladır Rabbim onu hertürlü fenalıktan,beladan,nazardan,şerden korusun yolu hep açık olsun inşallah
gülyüzlüm
Üye
Üye
1 2
gülyüzlüm
3 4

kISA bir tanıtım Vide
MesajKonu: Geri: kISA bir tanıtım kISA bir tanıtım Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 3:25 pm

SLM ARKADAŞLAR BEN ARANIZA YENİ KATILIYORUM ABDURRAHMAN ÖNÜL GİBİSİ YOK RABBİM YOLUNU AÇIK ETSİN ONA SONSUZ BAŞARILAR NASİP ETSİN
ALLAHA EMANET OLUN
peri
Moderator
Moderator
1 2
peri
3 4

kISA bir tanıtım Vide
MesajKonu: Geri: kISA bir tanıtım kISA bir tanıtım Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 2:34 pm

cheers valla abdurrahman bey süpersin tam gaz devam ayrıca ay yüzlü ilahinin hastasıyım cheers
peri
Moderator
Moderator
1 2
peri
3 4

kISA bir tanıtım Vide
MesajKonu: Geri: kISA bir tanıtım kISA bir tanıtım Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 3:05 pm

Embarassed ALLAH ONU SEVDİKLERİNE BAĞIŞLASIN AMA ÇOK TATLI DEĞİL Mİ? YA ÇOKKKKKKKKKKKK SEVİYORUM Embarassed
onulfan
Süper Mod
Süper Mod
1 2
onulfan
3 4

kISA bir tanıtım Vide
MesajKonu: Geri: kISA bir tanıtım kISA bir tanıtım Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 2:21 pm

tşk

kISA bir tanıtım

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası